اخبار, وبلاگ

گزارش برگزاری “دوره تخصصی حرکت شناسی در سنگنوردی” با حضور توتی والس

WhatsApp Image 2019 03 14 at 8.48.58 PM - گزارش برگزاری “دوره تخصصی حرکت شناسی در سنگنوردی” با حضور توتی والس

همزمان با حضور دیواره نورد سرشناس اسپانیایی، آقای توتی والس در ایران، فروشگاه اینترنتی دوبیسل اقدام به هماهنگی و برگزاری یک دوره تخصصی به منور بهره مندی از تجربیات این دیواره نورد بسیار با تجربه و سرشناس کرد. طبق هماهنگی های انجام شده، ایشان موضوع حرکت شناسی و تعادل در سنگنوردی را به عنوان موضوع اصلی دوره پیشنهاد نمودند. با هماهنگی با هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران و با همکاری سالن سنگنوردی لیزارد تهران، این دوره در روز پنجشنبه 23 اسفند نود و هفت و با حضور 15 نفر از سنگنوردان با تجربه برگزار گردید.

امین پیلارام، حسن گرامی، آرتمیس فرشاد یگانه و علی برات زاده از اساتید سنگنوردی و دیواره نوردی ایران بودند که دعوت دوبیسل را پذیرفته و در این دوره حضور یافتند.

در این دوره ابتدا به توضیح تئوری مفهوم تعادل در سنگنوردی پرداخته شد و سپس انواع تعادل و نحوه استفاده از مرکز ثقل بدن در طول سنگنوردی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. کلاس به صورت کاملا تعاملی به صورت بحث و گفتگو میان مربی و مدعوین در جریان بود که همین امر باعث بهبود سطح اثرگذاری دوره گردید. در ادامه نفرات حاضر در کلاس شروع به انجام تمرینات عملی روی دیواره کرده و مدرس دوره به تصحیح حرکات آنها پرداخت. سپس سوالات مطرح شده از سوی حاضرین پاسخ داده شد و به این ترتیب بخش اول کلاس به اتمام رسید.

پس از صرف ناهار و استراحت، بخش دوم دوره با پخش دو فیلم بسیار جذاب صعود دیواره آغاز شد. سپس توتی والس با نمایش اسلاید به توضیح تجربیات بیش از سی سال دیواره نوردی خود در سراسر جهان پرداخت و پس از آن به سوالات حاضرین در رابطه با دیواره نوردی پاسخ گفت.

در پایان با حضور خانم  حوری رئیس کمیته صعودهای ورزشی استان تهران، آقای گلشن و مدیر فروشگاه دوبیسل آقای حسنی، از آقای توتی والس و مدعوین گرامی تقدیر بعمل آمده و گواهی حضور در دوره تقدیم شرکت کنندگان گردید.

فروشگاه دوبیسل مراتب قدردانی خود را از آقایان امین پیلارام،  محسن پورقاسم، کیوان گلشن، امین کتابی و جناب آقای نوری مدیریت سالن لیزارد که در جهت هماهنگی و برگزاری این دوره زحمات فراوانی کشیدند، اعلام می دارد.

فیلم کامل این دوره به زودی از طریق سایت دوبیسل در اختیار کاربران گرامی قرار خواهد گرفت.

حاضرین در دوره:

خانم ها:

مهسان معماری – الناز قاسمی

آقایان:

امین پیلارام – حسن گرامی – آرتمیس فرشاد یگانه – علی برات زاده – امین کتابی – کیوان گلشن – علیرضا چگینی – حمید شیرمحمدکریمی – احسان بنایی – ارشیا بهرامی نیا – مسعود محمدی – احسان گروس پور – سیامک لطفی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *