27.1 C
Tehran
یکشنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

در هفت هفته خود را برای کوهنوردی حرفه ای آماده کنید

۰
اگر قصد کوهنوردی جدی و صعود به قلل مرتفع را دارید، باید به یک حرفه ای در کوهنوردی تبدیل شوید. این مقاله یک تمرین هفت هفته ای برای ورود شما به دنیای کوهنوردی حرفه ای تدارک دیده است.

برنامه‌ریزی یک سفر جاده ‌ای؛ راهنمایی برای تازه کارها

۰
رسیدن به مقصد همیشه حس خارق‌العاده ایست، اما درواقع این ماجراجویی‌های در طول مسیر هستند که یک سفر عالی و فراموش‌نشدنی را می‌سازند. به همین خاطر است که ما طرفدار سفر جاده ای هستیم.

جنیفر فار دیویس؛ زنی الهام بخش: دونده کوهستان، طبیعت گرد و یک مادر

۰
جنیفر فار دیویس، نام یکی از زنان ورزشکار الهام بخش در حوزه طبعتگردی و کوهنوردیست. او یکی از رکردداران طولانی ترین مسیرهای دوی کوهستان در جهان است و علاوه بر فعالیت های ورزشی و اقتصادی، نقش خود را به عنوان مادر و همسر به بهترین نحو ایفا می کند. این مصاحبه ابعادی تازه از شخصیت این ورزشکار موفق را به شما نشان خواهد داد.

دوباره روی پای خودم ایستادم: پنج درسی که از آسیب دردناک زانویم فراگرفتم

۰
در این نوشته تجربیات ورزشکاری را می خوانید که علیرغم آسیب شدید زانو، امید خود را از دست نداد و با هدف گذاری و تلاش و پشتکار، دوباره به رویاهای خود جامه عمل پوشاند.

سفرتان را با یادداشت برداری و گزارش نویسی روزانه ثبت کنید

۰
یکی از راه‌های افزایش ضریب هوشی و ثبت بهتر اتفاقات سفر، امتحان کردن یادداشت‌برداری در دل طبیعت است. مطمئن باشید چند ماه بعد، وقتی درحال بازگویی ماجراجویی‌هایی که باهم انجام داده‌اید هستید، از لذت‌بخش بودن خاطراتی که باهم ساخته‌اید شگفت‌زده خواهید شد.

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

- تبلیغات -اینستاگرام دوبیسل بلاگ

فروشگاه اینترنتی دوبیسل

فروشگاه اینترنتی دوبیسل

محبوب ترین ها