16.8 C
Tehran
یکشنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

هرچیزی که باید راجع به صنعت توریسم بدانید – قسمت اول

۰
صنعت توریسم یکی از پرطرفدارترین و پردرآمدترین صنایع قرن بیست و یکم به شمار می آید. جامعه گردشگری نیاز دارد اطلاعات خود را در این زمینه بالا برده و از فرصت های موجود در این زمینه بهترین استفاده را ببرد.

بررسی عملکرد ابزار حمایت و فرود ریورسو پتزل

۰
ابزارهای حمایت و فرود از پرکاربردترین تجهیزات سنگنوردی به شمار می روند. در این مقاله به بررسی ابزار ریورسو از برند معتبر پتزل خواهیم پرداخت.

بهمن: چگونه از آن اجتناب کنیم و چگونه از آن‌ جان سالم به در...

۰
در این مقاله در مورد انواع بهمن‌ها که باید از آن‌ها آگاه بود، هشدارهای آب و هوایی، نکاتی در مورد اجتناب از خطر وقوع بهمن و اینکه در بدترین حالت چه باید کرد، صحبت خواهیم کرد.

دنیس اروبکو به تنهایی مرزهای توانایی و شجاعت انسان را جا به جا می...

۰
خبر عجیبی امروز از قراقروم به گوش رسید! دن بویی و لوتا هینستا، که به همراه دنیس اروبکو تیم صعود زمستانه برودپیک را تشکیل داده بودند، به صورت هوایی بیس کم را ترک کردند. اما دنیس هنوز آنجاست. تنها!

ردی از خودت در طبیعت به جا نگذار

۰
همیشه حضور انسان در طبیعت همراه با اثراتی بوده است. امروزه این اثرات بیش از همیشه شکل مخرب به خود گرفته به طوریکه در سالیان اخیر، محل های کمپینگ شناخته شده به کلی تغییر شکل داده اند و طبیعت رو به نابودی گذاشته است. به همین خاطر اهمیت سفر به طبیعت بدون به جا گذاشتن هیچ ردی، بیش از پیش احساس می شود.

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

- تبلیغات -اینستاگرام دوبیسل بلاگ

فروشگاه اینترنتی دوبیسل

فروشگاه اینترنتی دوبیسل

محبوب ترین ها