3 C
Tehran
شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۸

آسیب دیدگی زانو، از رایج ترین آسیب ها در کوهنوردی

۰
آسیب زانو از رایج ترین آسیب دیدگی ها در ورزش کوهنوردی به شمار می آید. با توجه به این نکته، آگاهی از نحوه مدیریت و درمان این آسیب تاثیر مهمی در عمر و کیفیت کوهنوردی شما خواهد داشت.

چگونگی تیز کردن چاقو جیبی

۰
چاقو به عنوان یکی از پر کاربردترین تجهیزات در سفر، کوهنوردی، طبیعتگردی و سایر فعالیت های خارج از خانه همراه کاربردهای فراوانی دارد. اما یک چاقوی کند علاوه بر دردسر استفاده، گاهی خطرآفرین نیز هست. دراین یادداشت به ترفندهای تیز کردن چاقو اشاره خواهیم کرد.

توصیه‌های کارشناسانه دربارۀ انتخاب کیسه‌خواب مناسب – قسمت پایانی: نحوه مراقبت، نکات و ترفندهای...

۰
در این سری مقاله شش قسمتی به بررسی دقیق و کارشناسانه کیسه خواب های کوهنوردی و طبیعتگردی خواهیم پرداخت. اگر قصد شبمانی در هر برنامه کوهنوردی یا سایر ورزش های مرتبط با طبیعت را داشته باشید بدون شک کیسه خواب مهمترین قسمت از تجهیزات شما خواهد بود. با مطالعه این سری مقالات، آگاهی کافی برای انتخاب مناسب ترین کیسه خواب برای برنامه های خود را به دست خواهید آورد. در قسمت ششم و پایانی، درباره مراقبت از کیسه خواب، نحوه فشرده سازی مناسب و نکات و ترفندهای کاربردی درباره نحوه استفاده از کیسه خواب بحث خواهیم کرد.

آتش سوزی بی سابقه در جنگل های استرالیا، فاجعه زیست محیطی برای جهان

۰
این روزها اخبار آتش سوزی بی سابقه در استرالیا، همه را به شوک فرو برده. تصاویر دردناک و آمارهای ذکر شده از خسارات و تلفات این فاجعه حیرت آور است.

توصیه‌های کارشناسانه دربارۀ انتخاب کیسه‌خواب مناسب برای کوله‌گَردی – قسمت پنجم: بررسی عایق پَر

۰
در این سری مقاله شش قسمتی به بررسی دقیق و کارشناسانه کیسه خواب های کوهنوردی و طبیعتگردی خواهیم پرداخت. اگر قصد شبمانی در هر برنامه کوهنوردی یا سایر ورزش های مرتبط با طبیعت را داشته باشید بدون شک کیسه خواب مهمترین قسمت از تجهیزات شما خواهد بود. با مطالعه این سری مقالات، آگاهی کافی برای انتخاب مناسب ترین کیسه خواب برای برنامه های خود را به دست خواهید آورد. در قسمت پنجم، بطور خاص بر روی عایق پر در کیسه خواب ها تمرکز میکنیم و به ویژگی های ساختاری پر در کیسه خواب ها می پردازیم.

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

- تبلیغات -اینستاگرام دوبیسل بلاگ

فروشگاه اینترنتی دوبیسل

فروشگاه اینترنتی دوبیسل

محبوب ترین ها