دوبیسل؛

متولد شده در دل کوهستان

دوبیسل به نظر کلمه عجیب و غریبی می آید. اما یک کلمه فارسی است. نام یخچالی بر رخ شمالی قله دماوند که در صورت صعود از این جبهه، از میانه های مسیر شروع شده و تا قله شما را همراهی میکند. داستان دوبیسل از همینجا آغاز شد. زمانی که چند جوان به عشق صعود دماوند، پا به قله های زیبای البرز مرکزی گذاشتند و همزمانی که از صعود قله ها لذت می بردند، توجهشان به نقش مهم تجهیزات در صعود جلب شد. آنها در فرآیند خرید تجهیزات مناسب با مشکلاتی رو به رو شدند. مشاوره های غلط یا سودجویی ها در بعضی موارد باعث شد خریدهای گران قیمت، در بزنگاه ها به کار نیایند و نیاز به جایگزینی داشته باشند. این شد که فکر راه اندازی یک فروشگاه، بر پایه اعتماد و ارائه مشاوره صحیح و دقیق به کوهنوردان شکل گرفت. سال 1394 این فکر به واقعیت تبدیل گشت و از دل آن فروشگاه دوبیسل متولد شد.

about us damavand - درباره ما
ABOUTE US 22 - درباره ما
نقشه کار

دوبیسل از ابتدا فعالیت اصلی خود را بر بستر فروش آنلاین قرار داد. در فروش آنلاین این امتیاز وجود دارد که شما می توانید در لحظه به حجم زیادی از اطلاعات دسترسی داشته باشید، مدل های زیادی را مقایسه کنید و در زمان کوتاهی، بدون محدودیت زمان، به بهترین انتخاب دست یابید. این مجموعه خدمات در کنار مشاوره های تلفنی و حضوری تکمیل شدند و از همان ابتدا فضایی برای مراجعه حضوری مشتریان فراهم شده و تا به امروز نیز این فضا برای تمام مخاطبان دوبیسل در دسترس بوده است.

ارزش ها و باورها

 

فروشگاه اینترنتی دوبیسل در زمینه کوهنوردی، طبیعتگردی و سنگنوردی به صورت تخصصی فعالیت کرده و به زودی تمامی ورزش های مرتبط با طبیعت را پوشش خواهد داد. اهداف و ارزش های دوبیسل از ابتدا تاکنون به شرح زیر است:

  • گردآوری تنوع کاملی از کالاها
  • گردآوری اطلاعات تخصصی و دقیق از هر کالا
  • قیمت گذاری مناسب
  • اصالت کالا: هیچ کالای غیر اصلی در دوبیسل به فروش نرسیده و نخواهد رسید
  • مشاوره شبانه روزی به مشتریان
  • تحویل به موقع سفارشات به مشتریان در هر شرایطی
  • فراهم سازی شرایط متنوع به منظور تسهیل خرید برای مشتریان
  • وفاداری به مشتریان
aboute us other - درباره ما
aboute us trust - درباره ما
هیچ چیز

از اعتماد مخاطب مهم تر نیست

بزرگترین ارزش در دوبیسل، اعتماد مشتریان است. ما حاضر نبوده و نیستیم که به هر قیمتی کالایی را به مشتری خود بفروشیم. اگرچه سعی میکنیم تنوع کالایمان آنقدر گسترده باشد که بیشتر نیازهای مخاطبمان را پوشش دهد، اما همیشه مواردی هست که کالای مورد نیاز مشتری آن چیزی نیست که در اختیار ماست. در اینگونه موارد، حتی اگر مشتری قصد خرید از ما را داشته باشد، سعی میکنیم با مشاوره درست، او را به سمت کالایی هدایت کنیم که واقعا به کارش می آید. حتی اگر این کالا را در فروشگاه سایر همکارانمان بیابد. در یک بازار سالم، ما، همکارانمان و مخاطبانمان اعضای یک مجموعه هستیم که پیشرفت هر یک باعث پیشرفت تمام اعضا خواهد بود. ما به این اصل پایبندیم. هیچ چیز از اعتماد مخاطب مهم تر نیست.

عاشقان طبیعت، دوبیسل را

می گردانند

موسسین دوبیسل، قبل از شروع فعالیت، عاشق کوهستان، صخره ها و طبیعت بودند. این عشق به طبیعت همواره در فضای کار نیز جریان داشته و الهام بخش تمام کسانی است که در دوبیسل فعالیت می کنند. طراوت و سرزندگی، سرسختی و پشتکار، عشق به کار و مخاطبینی که به آنها خدمات داده می شود و استقبال از تغییر و نوآوری، صفاتی است که هر فرد شاغل در دوبیسل از آنها برخوردار است. ما عاشق پیشرفتیم و با آغوش باز از تغییرات مثبت استقبال می کنیم و اعتقاد داریم پیشرفت ما بدون رضایت مخاطبینمان بی معناست.

aboute us anture lover - درباره ما
about us logos - درباره ما
حد و مرزی برای خدمات وجود ندارد

دوبیسل علاوه بر فروش تخصصی تجهیزات، در دیگر زمینه ها نیز فعال است. چارچوب ها در دوبیسل همواره در حال گسترش است و اینجا از هر ایده ای که برای مخاطب جذاب و کارا باشد استقبال می شود. در حال حاضر خدمات دیگری که از سوی دوبیسل به مخاطبین ارائه می شود شامل موارد زیر است: