اخبار, وبلاگ

پروژه دانشنامه تجهیزات کوهنوردی-Encyclopedia of Mountaineering Equipment

دوبی‌سل، به عنوان یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه تجهیزات کوهنوردی، تصمیم بر آن دارد تا دانشنامه ای را در زمینه تجهیزات کوهنوردی جمع آوری کرده و به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار دهد. این دانشنامه سعی بر آن دارد تا به بررسی تخصصی درباره تجهیزات کوهنوردی، اصطلاحات کاربردی، ویژگی ها، قیمت ها و مقایسه برندها بپردازد.

گورتکس چیست؟
آیا پلارتک با پلار متفاوت است؟
ویژگی کفه های ویبرام در کفش های کوهنوردی چیست؟
دیوتر، میلت یا لوآلپاین؟ کدام بهتر است؟
بهترین انتخاب من با بودجه 300000 تومان برای یک کوله یک روزه چه خواهد بود؟

یکی از بخش های جدایی ناپذیر در رشته کوهنوردی، تجهیزات مورد نیاز آن است. فراوانی تجهیزات مورد نیاز، تفاوت برندها، ویژگی های تخصصی هر محصول، قیمت و بسیاری موارد دیگر، ذهن هر کوهنوردی را به طور پیوسته درگیر خود کرده است.

از این رو دوبی‌سل، به عنوان یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه تجهیزات کوهنوردی، تصمیم بر آن دارد تا دانشنامه ای را در زمینه تجهیزات کوهنوردی جمع آوری کرده و به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار دهد. این دانشنامه سعی بر آن دارد تا به بررسی تخصصی درباره تجهیزات کوهنوردی، اصطلاحات کاربردی، ویژگی ها، قیمت ها و مقایسه برندها بپردازد.

ویژگی اصلی این دانشنامه، توضیحات مختصر، مفید و کاربردی است تا خواننده بتواند با صرف کمترین زمان به سطح متوسطی از شناخت رسیده و با آگاهی بیشتر به جستجو در میان تجهیزات بپردازد.

بدون شک همراهی شما عزیزان در این مسیر طولانی باعث دلگرمی ماست و نظرات شما به انجام هر چه بهتر این پروژه کاربردی و تاثیر مثبت آن در میان جامعه کوهنوردی ایران کمک شایانی خواهد کرد. نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

با دوبی‌سل در ارتباط باشید:
www.dobisell.com
کانال تلگرام: www.telegram.me/dobisell
اینستاگرام: www.instagram.com/dobisell
فیسبوک: www.fb.com/dobisell
شماره های تماس:
021-26853823 دفتر ارتباط با مشتریان
09125064805 حسنی
09128103644 – صادقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *