اخبار, وبلاگ

راه اندازی امکان پرداخت در محل برای سفارشات خارج از تهران

خبر خوب برای کاربران خارج از تهران دوبیسل! از این پس می توانید مبلغ سفارشات خود را هنگام دریافت، پرداخت نمایید. لازم به ذکر است که پیش از این این امکان تنها برای سفارشات تهران فراهم بود.

در مورد سفارشات شهرستان با امکان پرداخت در محل، سفارشاتی که تا قبل از ساعت 19 ثبت شوند، روز کاری بعدی توسط پست پیشتاز ارسال خواهند شد و ارسال سفارشاتی که بعد از ساعت 19 تکمیل می شوند به دو روز کاری بعد موکول خواهد شد.

کاربرانی که شهری غیر از تهران را برای دریافت سفارششان ثبت کرده اند، در سبد خرید در قسمت تسویه حساب، گزینه “پست پیشتاز به همراه پرداخت در محل (ویژه شهرستان)” را انتخاب نمایند و سپس در قسمت روش پرداخت، گزینه “پرداخت هنگام دریافت” را فعال نموده و سپس سفارش خود را ثبت کنند.

لازم به ذکر است انتخاب “پرداخت هنگام دریافت برای شهرستان ها” مشمول 5000 تومان هزینه می باشد (این امکان برای کاربران تهرانی رایگان است)

همچنین نکته قابل توجه دیگر این که از این پس کاربرانی که از “پرداخت آنلاین” برای سفارشات خود استفاده نمایند از 5000 تومان تخفیف بر روی هر فاکتور بهره مند خواهند شد.

هدف دوبیسل فراهم کردن انتخاب های متنوع و ایجاد تجربه ای خوب و آسان از یک خرید آنلاین برای مشتریان است و با همراهی شما تلاش می کنیم روز به روز به این هدف نزدیک تر شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *